Послуги учасникам

Сфера здійснення публічних закупівель в Україні зазнала значного реформування. Віднедавна на заміну паперовим державним тендерам прийшли електронні закупівлі в системі публічних закупівель ProZorro. А це означає, що перед бізнесом відкриваються реальні можливості продавати свої товари, роботи та послуги найбільшому замовнику - державі, обсяг закупівель якої становить близько 250 млрд. грн. на рік. Одним із найважливіших аспектів при участі у електронних закупівлях стає професійний підхід до підготовки тендерних пропозицій. Адже через відкритий доступ до усіх пропозицій і неможливість внесення жодних коректив, будь-яка помилка у пропозиції учасника автоматично стає підставою для його дискваліфікації, навіть якщо запропонована ним ціна є нижчою. Наше підприємство пропонує Вам скористатись досвідом наших спеціалістів і приймати участь у тендерних закупівлях успішно та результативно.

ПП «Центр публічних закупівель «ТЕНДЕР-ЕКСПЕРТ» надає весь спектр послуг зі супроводу участі підприємств у тендерних закупівлях на всіх етапах:

1. Технічну підтримку

Допомога при реєстрації на електронних майданчиках, отриманні ЕЦП, налаштуванні роботи з системою, виїзд фахівця для проведення торгів під наглядом.

2. Сприяння в пошуку замовлень

Аналіз потенціалу підприємства щодо участі у закупівлях. Надання конкретних рекомендацій щодо покращення конкурентоспроможності учасника. Моніторинг актуальних закупівель та їх аналітика.

3. Комплексний супровід участі у закупівлі

Детальний аналіз тендерної документації. За потреби – підготовка запитань, запитів та пропозицій щодо внесення змін до тендерної документації. Аналіз конкурентного середовища. Підготовка документів пропозиції для участі у тендері. Перевірка пропозиції на відсутність підстав для дискваліфікації. Подання пропозиції. Супровід аукціону.

4. Супровідні послуги

Розробка індивідуальної антикорупційної програми, отримання необхідних довідок, банківських гарантій, консультування з будь-яких питань щодо проведення закупівлі, в тому числі щодо укладення та виконання договору про закупівлю.

5. Юридичний захист

Анал