1-2 грудня у Львові відбулося чергове навчання для замовників торгів, організоване Центром публічних закупівель Тендер-Експерт

Щиро дякуємо учасникам курсу  за  те, що були уважними слухачами, задавали цікаві і актуальні запитання, активно долучалися до обговорення піднятих тем, ділились власним досвідом,  а наостанок – залишили чудові відгуки. Ми отримали велике задоволення від спілкування з Вами.

 

 

Звичайно, одразу зрозуміти і запам’ятати усі нюанси щодо проведення публічних закупівель дуже складно, адже Законом України «Про публічні закупівлі», принесено безліч  нововведень.  Проведення електронних закупівель, на даному етапі, ще не зовсім проторений шлях, і  навіть в досвідчених закупівельників  під час проведення тендерів виникає  багато  запитань та труднощів,  що вже говорити про тих, хто лише починає освоювати ази закупівельної діяльності.Попри це, сподіваємось, що  отримані  знання  допоможуть Вам  з впевненістю  підійти до закупівельного процесу і створити ефективну систему організації закупівель для забезпечення власних потреб та виконання поставлених задач і планів Вашої організації.

Р.S.    Дякуємо  готелю «Жорж» за  відмінне конференц-обслуговування, смачні обіди та каво-перерви,  а також  за уважність до всіх наших потреб.

Leave A Comment