Компанія «Тендер-Експерт»: професійний супровід процедур держзакупівель

Тендер експерт

Організація та проведення публічних закупівель — процес, який вимагає знання багатьох правових норм та положень. Ваше підприємство хоче взяти участь у тендерних торгах? Ви є замовником, але втрачаєте привабливі пропозиції через незнання всіх нюансів проведення процедури? Доводилося зустрічатись з високими штрафами та іншими видами відповідальності через ненавмисне порушення процедури тендеру? ПП «Центр публічних закупівель «Тендер-Експерт» пропонує кваліфіковані послуги, скориставшись якими, ви зможете заощадити час, гроші та уникнути різноманітних санкцій.

Особливості проведення державних закупівель

Тендер — це замовлення на закупівлю товарів, надання послуг або виконання робіт, розміщене в конкурентній формі. Воно має відповідати умовам, зазначеним наперед у документації. Учасник торгів, пропозиція якого визнана найкращою, є переможцем, і саме з ним укладається контракт.

Процес регулюється ЗУ «Про публічні закупівлі». Він зобов’язує здійснювати державні тендери замовниками через систему Prozorro. З 1 квітня 2016 року це мали робити лише центральні органи виконавчої влади та великі державні підприємства, а з 1 серпня того ж року — всі державні замовники. Система мала на меті спростити проведення процесу державних закупівель та зменшити ризик корупції. Серед переваг Prozorro можна виділити наступні:

 • абсолютна прозорість проведення закупівель на всіх етапах: починаючи з планування закупівель, і завершуючи виконанням договору;
 • спрощення пошуку та участі у закупівлях сприяє зростанню конкуренції серед учасників процедур закупівель;
 • запровадження обов’язкового етапу – аукціону з метою зниження ціни, що дозволяє заощаджувати державні кошти;
 • конкуренція серед електронних майданчиків сприяє підвищенню сервісу для суб’єктів проведення електронних державних закупівель.

Для проведення тендерів система Prozorro використовує акредитовані комерційні онлайн-майданчики. На них здійснюється реєстрація та підключення користувачів та організаторів. При реєстрації на майданчику необхідно перевірити, які саме послуги він надає, адже Майданчики можуть бути призначені для всіх типів держзакупівель (допорогів і надпорогів), а деякі – лише для допорогів (alltenders.com.ua) або працювати винятково з учасниками (izi.trade).

Проведення державних закупівель: перелік послуг, які надає компанія «Тендер-Експерт»

Наша компанія — це висококваліфіковані фахівці, які мають значний досвід у сфері державних закупівель. Ми співпрацюємо з органами державної влади, підприємствами різних форм власності, навчальними закладами, медичними установами, міськими, селищними та сільськими радами, об’єднаними територіальними громадами та ін. Наші послуги наступні:

 • для замовників: відповідність проведених тендерів законодавчим вимогам — це чи не найперше, на що звертається увага при перевірці діяльності державних підприємств, установ, органів самоврядування. І навіть якщо допущені помилки не стали причиною дискваліфікації замовників чи виконавців під час проведення процедури держзакупівлі, то у подальшому це так само може призвести до застосування санкцій. Тож, щоб уникнути помилок під час тендерів, варто скористатися послугами професіоналів.

Ми пропонуємо такі послуги:

  • розробка згідно з чинним законодавством проектів документів щодо діяльності тендерного комітету;
  • надання юридично-консультаційних послуг при проведенні замовником процедур: відкритих торгів, конкурентного діалогу, переговорної процедури закупівлі, для закупівель товарів, робіт і послуг відповідно до вимог чинного законодавства, в тому числі допомога замовнику у складанні проектів документів:
   • Проектів протоколів тендерного комітету.
   • Проекту тендерної документації: кваліфікаційних вимог, проекту договору про закупівлю, розробка методики та критеріїв оцінки з урахуванням особливостей предмета закупівлі.
   • Проекту супровідних документів, які є необхідними під час проведення процедури (листів – роз’яснень для учасників процедур закупівель, запитів, адресованих уповноваженим органам).
   • Проекту протоколу розгляду пропозицій на відповідність вимогам тендерної документації та вимогам законодавства.
   • Проектів будь-яких запитів учасникам торгів, уповноваженому органу в сфері державних закупівель та іншим державним установам та громадським організаціям.
   • Проектів протоколів щодо розгляду скарг, запитів, звернень.
   • Проекту річного плану закупівель на підставі фінансового плану установи, змін до річного плану, консультування щодо визначення предмету закупівлі.
   • Інформуємо замовника про нововведення у законодавстві, що регламентує сферу публічних закупівель.
   • Представництво інтересів замовника, надання консультацій з питань, які виникають у відносинах з органами, які здійснюють відповідно до закону контроль у сфері публічних закупівель.
   • Надання експертних висновків та оперативних консультацій по конкретних питаннях, які виникають при проведенні закупівлі.
 • для учасників: система електронних державних закупівель відкриває широкі можливості перед бізнесом, але найменша помилка може призвести до дискваліфікації. Звернувшись до нас, ви отримаєте допомогу при реєстрації на електронних майданчиках та в пошуку замовлень, оформлення повного пакету документів пропозиції, рекомендації щодо підвищення конкурентності підприємства, покроковий супровід участі в тендерах, аналіз пропозицій конкурентів та ін. Ви можете замовити виїзд фахівця для надання допомоги на місці при роботі з системою Prozorro;
 • навчання: якщо ви бажаєте мати в штаті підготовлених спеціалістів з проведення тендерів, то можете прийняти участь у навчанні на тему «Правові та практичні аспекти здійснення публічних закупівель» у Львові. Наша програма розроблена у відповідності з рекомендаціями Мінекономрозвитку, передбачає детальний розгляд всіх питань, пов’язаних з проведенням державних закупівель в електронній системі закупівель «Прозорро». Навчання проводиться досвідченими та сертифікованими тренерами, які одночасно є практикуючими експертами із залученням представників електронних майданчиків та органів контролю.

Проведення закупівель товарів, робіт та послуг за державні гроші завжди викликає інтерес як громадськості, так і контролюючих органів. Адже саме держава є найбільшим замовником в Україні, і це сотні мільярдів гривень. Довіривши проведення державних тендерів професіоналам, ви убезпечите своє підприємство чи установу від серйозних помилок та можливих санкцій.

Leave A Comment