Послуги учасникам: тендерний супровід

супровід учасникаНа сьогоднішній день кількість запитів, пов’язаних із деталями закупівельного процесу, з кожним днем стрімко зростає. І якщо замовнику важливо провести ефективну і законну процедуру закупівлі, то завдання учасника – знайти підходящий тендер, перемогти в ньому, заключити договір з замовником і отримати прибуток.

Проте, як показує практика, щоб досягти успіху в закупівлях і почати заробляти на державних тендерах, недостатньо продавати якісний товар за прийнятну ціну. Переможцями торгів стають ті, хто професійно підходить до участі у закупівлях – вміють правильно обирати тендери, аналізувати конкурентне середовище, вчасно і якісно готувати документи тендерної пропозиції, захищати свої права та інтереси.

Якщо ж в учасника бракує власного досвіду і знань, то, щоб не ризикувати своєю перемогою в тендері, йому слід заручитися підтримкою досвідчених фахівців.

Команда спеціалістів ПП «Центр публічних закупівель «Тендер-Експерт» – це справжні знавці своєї справи, які мають практичний досвід у сфері публічних закупівель, а значить, гарантують результативний супровід учасника тендеру.

Перелік послуг супроводу учасника процедури тендерних закупівель

ПП «Тендер-Експерт» є компанією, яка вузько спеціалізується на тематиці публічних закупівель і всі наші працівники є досвідченими фахівцями з публічних закупівель, що гарантує всім нашим клієнтам надання якісних консультаційних послуг, в тому числі поетапний юридичний супровід упродовж усієї процедури тендерної закупівлі. Це, насамперед, стосується:

  • технічної підтримки. На цьому етапі учасник може розраховувати на допомогу щодо отримання електронного підпису (КЕП), реєстрації на електронних майданчиках в системі «Прозорро», але й, якщо потрібно, очікувати на виїзд юриста-практика для реалізації процедури торгів під наглядом;
  • повного або часткового супроводу учасника тендеру. Під повним мається на увазі пошук актуальних закупівель, аналіз умов тендеру, дослідження конкурентності в даній сфері, детальний аналіз та підготовка тендерної пропозиції, звернення до замовника з запитаннями, роз’ясненнями, за необхідності, підготовка скарг та вимог, подання пропозиції та супровід процедури аукціону. Фахівцями «Центру публічних закупівель «Тендер-Експерт» може надаватись також частковий супровід, де допомога надається лише на певному етапі.
  • сприяння пошуку замовлень. Проаналізувавши потенціал учасника, спеціалісти ПП «Тендер-Експерт» нададуть йому практичні рекомендації щодо покращення його конкурентоспроможності;
  • юридичного захисту. На цьому етапі юристи-практики з «Центру публічних закупівель» активно ведуть перемовини із замовником та аналізують пропозиції учасників-конкурентів. Крім того, займаються підготовкою звернень до контролюючих органів та складанням скарг до Антимонопольного комітету України, а також, в разі потреби, здійснюють супровід інтересів учасника в момент розгляду його справи;
  • послуг з навчання: з метою підготовки кваліфікованих фахівців з публічних закупівель, наші тендерні спеціалісти діляться власним практичним досвідом, організовуючи різноманітні тренінги та семінари.

Однак яким чином скористатися консультаційними або будь-якими іншими послугами, що полягають у повному або частковому супроводі учасника процедури державних закупівель, які надаються досвідченими практикуючими юристами? Це зовсім нескладно. Зв’язатися з фахівцями з публічних закупівель можна в робочі години за номерами телефонів, які є на сайті tender.lviv.ua.

Супровід учасника тендеру: основні переваги співпраці з тендерними спеціалістами «Центру публічних закупівель «Тендер-Експерт»

Тим підприємствам, організаціям або установам, які бажають виграти тендер, домогтися максимального результату від закупівлі, варто звернутися до тендерного фахівця, який гарантує весь спектр консультаційних і супровідних послуг у сфері держзакупівель. На рахунку команди юристів ПП «Центр публічних закупівель «Тендер-Експерт» більше 20000 результативних тендерних процедур, що свідчить про їхню досвідченість в подібних питаннях. Крім величезного практичного досвіду, спеціалісти підприємства можуть похвалитися сумлінним ставленням до виконання своїх обов’язків. Це підтверджується тим, що вони своєчасно інформують всіх клієнтів про будь-які нововведення та зміни в тендерному законодавстві. І до того ж вони – фахівці своєї справи, які не лише вдало надають консультаційні послуги з приводу підготовки тендерної документації і пропозиції, але й, у разі виникнення будь-яких ризиків під час проведення процедури закупівлі, вміло нівелюють їх. А значить, співпраця з практикуючим юристом приватного підприємства «Тендер-Експерт», яка полягає в супроводі учасників тендеру, є бажаною для будь-якого учасника державної закупівлі.

Leave A Comment