Послуги замовникам: переваги співпраці з «Центром публічних закупівель «Тендер-Експерт»

послуги замовникам

Коли державні установи та підприємства у ході провадження повсякденної діяльності стикаються з необхідністю придбання певних товарів, замовлення послуг чи виконання робіт для обрання постачальника чи виконавця замовлення, вони обов’язково повинні вдатися до процедур державних публічних закупівель, при проведенні яких необхідно керуватися Законом України «Про публічні закупівлі».

Метою, з якою держава запровадила і законодавчо регламентувала певні правила та процедури для здійснення закупівель, є забезпечення найбільш ефективного, прозорого та раціонального використання державних коштів. Для того, щоб зрозуміти важливість сфери публічних закупівель необхідно лише усвідомити деякі цифри: державні замовники закуповують товарів, робіт і послуг приблизно на 700 млрд. грн на рік.

У 2016 році закупівлі в Україні зазнали значного реформування – перейшли з паперового в електронний формат. І переваги електронних закупівель у системі «Прозорро» на сьогоднішній день очевидні, адже реформа приносить результати у вигляді зростання конкуренції, прозорості та відкритості, запобігання корупції та найважливіше – економії державних коштів.

Проте проведення процедур закупівель має свої труднощі та особливості і потребує глибокого вивчення нормативно-правового підґрунтя та знання безлічі практичних нюансів.

Саме тому, якщо у Львові або регіонах ви зіткнулися з необхідністю організації та проведення тендерних закупівель та прагнете уникнути відповідальності за неумисне порушення законодавства з причини незнання тієї чи іншої норми закону в цій сфері, то «Центр публічних закупівель «Тендер-Експерт» – те, що вам потрібно. Ми є фахівцями з публічних закупівель, що уже більш як 13 років надають послуги у цій сфері. Тож можемо допомогти Вам провести ефективну процедуру закупівлі, тобто закупити вчасно, якісно, за найкращу ціну відповідно до всіх вимог законодавства, заощадивши при цьому ваш дорогоцінний час.

Орієнтовний перелік послуг замовникам у сфері державних закупівель

Як вже зазначалось, процедура публічних державних закупівель – тривалий та нелегкий процес, який потребує юридичної підкованості. Співпрацюючи з «Центром публічних закупівель «Тендер-Експерт», замовнику вдасться уникнути будь-яких помилок, навіть дрібних, під час усіх етапів проведення тендеру, в тому числі розробки та затвердження тендерної документації. Отже, наша команда фахівців пропонує своїм клієнтам послуги по супроводу процедур у сфері електронних тендерних закупівель:

  • відкриті торги – це основна процедура державних закупівель, яка проводиться в електронній системі закупівель «Прозорро». Звернувшись до наших юристів-практиків, які мають значний досвід роботи, замовник гарантовано отримає весь перелік послуг, пов’язаних з організацією та проведенням відкритих торгів з придбання будь-яких товарів, робіт або послуг;
  • переговорна процедура закупівлі – процедура, яка передбачає проведення переговорів з одним або кількома учасниками, як наслідок – замовник укладає договір про закупівлю. Проте ця процедура застосовується замовником лише у виняткових випадках і рішення про її проведення може прийматись тендерним комітетом лише, якщо є документальне підтвердження однієї з підстав, передбаченої Законом «Про публічні закупівлі». А бути впевненими, що процедура належним чином обґрунтована та правильно оформлена, можуть ті замовники, які виявлять бажання співпрацювати з фахівцями ПП «Тендер-Експерт»;
  • допорогові закупівлі – це ті закупівлі, вартість яких є нижчою від меж, зазначених у Законі України «Про публічні закупівлі», де передбачено обов’язкове використання електронної системи для придбання товарів, які коштують 200 тис. гривень, а робіт – 1,5 млн. гривень і більше. У тому випадку, якщо мова йде про нижчу вартість закупівель, то їх вважають допороговими. Відповідно до Закону проведення допорогових закупівель – це право, а не обов’язок замовника. Але, якщо ви прийняли рішення проводити допорогові закупівлі в електронній системі закупівель «Прозорро», то треба врахувати, що при їхньому застосуванні необхідно дотримуватись усіх принципів публічних закупівель. Наші спеціалісти неодмінно допоможуть вам уникнути порушень та помилок, провести успішні допорогові закупівлі.

Співпрацювати з ПП «Центром публічних закупівель «Тендер-Експерт» — значить заручитися кваліфікованою підтримкою фахівців – знавців своєї справи, завдяки яким вдасться уникнути порушення законодавства в сфері публічних державних закупівель. Крім того, наші спеціалісти пропонують замовнику низку інших послуг. Ось деякі з них:

  • надання будь-яких консультацій, що стосуються державних закупівель;
  • підготовка будь-яких проектів документів, що стосуються діяльності тендерного комітету;
  • проведення тендерних закупівель, здійснюваних на комерційній основі, а також тих, які реалізуються за кошти грантів або будь-яких інших закупівель, процедура організації яких передбачає дотримання певних вимог тощо.

Якщо ви ще думаєте, скористатися послугами досвідченого фахівця з публічних закупівель чи ні, то не сумнівайтесь, а обов’язково використайте таку можливість. Адже будь-яка успішна справа — це результат роботи професіоналів. А команда «Тендер-Експерт» — справжні професіонали у сфері державних закупівель. Отже, заручившись їхньою підтримкою, вам не доведеться хвилюватися за результат процедури проведення тендеру.

Leave A Comment