Тренінг для тренерів у сфері закупівель: 12-ти денний інтенсив в КШЕ

Наші викладачі постійно працюють над поглибленням своїх знань, вдосконалюються і розвиваються, для того, щоб робити процес навчання максимально якісним, ефективним і цікавим.

Гордимося тренером нашого центру Діаною Чайкою, яка успішно пройшла конкурсний відбір і зараз бере участь у першому в Україні тренінгу для тренерів із закупівель.

Удачі на екзамені! І з нетерпінням чекаємо на тебе у Львові, щоб поширювати отримані знання уже серед учасників наших тренінгів.

Тренінг для тренерів у сфері закупівель: 12-ти денний інтенсив в КШЕ

В Центрі професіоналізації закупівель, що створений в рамках нашого проекту при Київській Школі Економіки, триває перший тренінг для тренерів у сфері закупівель! Тренінг розроблений з метою підготувати справжніх агентів змін в галузі закупівель – тих, хто навчатиме і консультуватиме компанії щодо вдосконалення їхніх практик у закупівлях. Географічно на тренінгу представлені майже всі куточки України: Київ, Харків, Львів, Суми, Миколаїв, Полтава, Івано-Франківськ, Ужгород, Краматорськ, Запоріжжя, Рівне, Чернівці. Таким чином, протягом року жоден із регіонів України не залишиться без професіоналізованих закупівель.

Leave A Comment