ПОСЛУГИ УЧАСНИКАМ

Сфера здійснення публічних закупівель в Україні зазнала значного реформування. Віднедавна на заміну паперовим державним тендерам прийшли електронні закупівлі в системі публічних закупівель ProZorro. А це означає, що перед бізнесом відкриваються реальні можливості продавати свої товари, роботи та послуги найбільшому замовнику – державі, обсяг закупівель якої становить близько 600 млрд. грн. на рік. Одним із найважливіших аспектів при участі у електронних закупівлях стає професійний підхід до підготовки тендерних пропозицій. Адже через відкритий доступ до усіх пропозицій і неможливість внесення жодних коректив, будь-яка помилка у пропозиції учасника автоматично стає підставою для його дискваліфікації, навіть якщо запропонована ним ціна є нижчою. Наше підприємство пропонує Вам скористатись досвідом наших спеціалістів і приймати участь у тендерних закупівлях успішно та результативно.

ПП «ЦЕНТР ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ «ТЕНДЕР-ЕКСПЕРТ» НАДАЄ ВЕСЬ СПЕКТР ПОСЛУГ ЗІ СУПРОВОДУ УЧАСТІ ПІДПРИЄМСТВ У ТЕНДЕРНИХ ЗАКУПІВЛЯХ НА ВСІХ ЕТАПАХ:

1. Технічну підтримку

Допомога при реєстрації на електронних майданчиках, отриманні ЕЦП, налаштуванні роботи з системою, виїзд фахівця для проведення торгів під наглядом.

2. Сприяння в пошуку замовлень

Аналіз потенціалу підприємства щодо участі у закупівлях. Надання конкретних рекомендацій щодо покращення конкурентоспроможності учасника. Моніторинг актуальних закупівель та їх аналітика.

3. Комплексний супровід участі у закупівлі

Детальний аналіз тендерної документації. За потреби – підготовка запитань, запитів та пропозицій щодо внесення змін до тендерної документації. Аналіз конкурентного середовища. Підготовка документів пропозиції для участі у тендері. Перевірка пропозиції на відсутність підстав для дискваліфікації. Подання пропозиції. Супровід аукціону.

4. Супровідні послуги

Розробка індивідуальної антикорупційної програми, отримання необхідних довідок, банківських гарантій, консультування з будь-яких питань щодо проведення закупівлі, в тому числі щодо укладення та виконання договору про закупівлю.

5. Юридичний захист

Аналіз пропозицій конкурентів. Підготовка звернень до замовника, контролюючих чи правоохоронних органів, скарг в Антимонопольний комітет. Представництво інтересів учасника при розгляді справ в Антимонопольному комітеті.

6. Навчання

Проведення семінарів і тренінгів для учасників торгів спрямованих на підготовку тендерних спеціалістів для самостійної участі в тендерах. Деталі – в розділі «Навчання».