БлогЯк продавати свої товари, роботи, послуги державі в умовах воєнного стану? Навчання для постачальників 31 березня у Львові

03.04.2023

Як успішно продавати свої тоНавчання з закупівель для постачальників Прозорро 31 березня у Львовівари, роботи, послуги державі в умовах воєнного стану?

Відповідь на це питання шукали ми сьогодні разом з представниками бізнесу на навчанні “Бої за тендер. Стратегія перемоги”.

Жити і працювати умовах воєнного стану всім нам непросто, але надзвичайно важливо, щоб навіть в таких складних умовах бізнес продовжував працювати (звісно, де це можливо), платити податки та давати країні ресурс для продовження оборони.

І після сьогоднішнього навчання, нам очевидно, що наших людей так просто не зламати – попри суворі реалії сьогодення, бізнес підлаштовується під ситуацію, продовжує працювати і навіть розвиватись і шукати нові ринки збуту.

Без всякого перебільшення, ми дійсно чудово провели час сьогодні. Дякуємо нашим слухачам за те, що були такими активними і позитивними. Нехай всі їх тендери будуть переможними, тендерні документації легкими, а контракти вигідними!

Ну а ми уже готуємося до навчання іншої сторони закупівельного процесу – замовників, яке відбудеться 6-7 квітня.

До зустрічі!

https://tender.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/10/logo_white_small_05.png
м. Львів, вул. П. Панча, 7а, офіс 22
+38 (067) 108-05-12
tender.expert.lviv@gmail.com
https://tender.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/10/logo_white_small_05.png
м. Львів, вул. П. Панча, 7а, офіс 22
+38 (067) 108-05-12
tender.expert.lviv@gmail.com

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Всі права застережено.
© Тендер-експерт 2021